Meniu Închide

ANUNȚ: Campanie de donație de Yule

🌟 Împărtășim bucuria și entuziasmul pentru a aduce magia sărbătorilor în viața noastră! 🌟

Asociația THE NEW PAGAN DAWN vă invită să fiți parte dintr-un moment special – sărbătorirea Yule! ✨ Știm cât de important este să sărbătorim împreună, așa că am pus în mișcare un proiect minunat pentru a aduce comunitatea noastră împreună într-un eveniment festiv de neuitat!

Pentru a face acest vis realitate, avem nevoie de susținerea voastră dragă. Ne-am gândit că folosind suma minimă de 1000 de lei, putem face posibil acest eveniment magic al Yule! Fiecare contribuție contează enorm și ne va ajuta să creăm o experiență de neuitat pentru toți cei implicați.

Donația ta poate face diferența! Fie că este o sumă mică sau mare, fiecare ajutor adus ne va apropia de obiectivul nostru și ne va permite să organizăm un eveniment Yule cu adevărat deosebit pentru comunitatea noastră.

Împreună putem să aducem lumina și căldura sărbătorilor în viețile noastre și să sărbătorim împreună magia Yule!

Pentru donații și detalii suplimentare, vă rugăm să ne contactați sau să accesați urmatoarele linkuri:

https://donate.stripe.com/dR6021fmx3arcTKcMV

Mulțumim din suflet pentru susținerea voastră! Lumina și bucuria sărbătorilor să vă umple inimile! 🕯️✨🎄#YuleMagic#ComunitateUnită#MagieȘiBucurie

Lasă un răspuns